Biz Kimiz

Tarifbizden com bir yaş pasta şefi, bir hamur işleri ustası, bir tatlı ustası ve bir aşçı tarafından bir araya gelerek sizler için evinizde yapa bileceğiniz en doğru en kolay tarifleri paylaşmak, sizlere bu doğrultuda güvenilir tarifler sunmak amacı ile bir araya gelmiş her biri kendi dalında uzmanlaşmış ve başarılı dört usta tarafından kurulmuş bir tarif paylaşım sitesidir. Sitemizde En kolay yaş pasta tariflerine, En kolay hamur işi tariflerine, En kolay tatlı ve sütlü tatlı tariflerine ve En kolay yemek tariflerine kolaylıkla ulaşabilecek ve sizde evinizde güvenle bu tarifleri yapabileceksiniz.

Biz dört usta kendi tariflerini kendisi yapabilen yeni reçeteler üretebilen konusunda uzman olan ustalar olsak da bazen yeni arayışlar için internet sitelerinde aramalar yaparak yeni tarifler bulmaya çalışırız. Yaptığımız araştırmalarda bir çok sitede yer alan tariflerin ya alıntı ya da yalan yanlış tarifler olduğunu fark ettik. Takip ettiğimiz ve güvendiğimiz doğru tarif paylaşan bir çok site de ne yazık ki zaman içinde kaybolup gittiler. Günümüzde malumudur ki malzeme fiyatları tavan yapmış her ey çok pahalı hale gelmiştir ve yalan yanlış tariflerle yaptığınız ürünlerde ne yazık ki çöpe atmak zorunda kalmışsınızdır. Bizde bu duruma el atıp sizlere malzemelerinizi çöpe atmak zorunda kalmamanız değerli zamanınızı boşa geçirmemeniz için size en doğru ve en kolay % 100 denenmiş özel tariflerimizi paylaşmak amacı ile ve Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v.) bir hadisi şerifinde buyurduğu üzere ” sizin en hayırlınız insanlara faydalı olanınızdır” sözünden yola çıkarak sadece çalıştığımız iş verenlere faydalı olmak yerine hiç tanımadığımız ama bu işe gönül veren herkese faydalı olalım bu bizim için daha hayırlıdır dedik ve Tarifbizden.com sitesini kurduk.

Sitemizde birbirinden güzel ve sizler için özel olarak hazırladığımız EN KOLAY YAŞ PASTA TARİFLERİ, EN KOLAY HAMUR İŞİ TARİFLERİ, EN KOLAY KEK TARİFLERİ, EN KOLAY SÜTLÜ TATLI TARİFLERİ, EN KOLAY YEMEK TARİFLERİ ve bunların yanı sıra hayatınızı kolaylaştıracak püf noktaları, ustalarımızın yıllardır kazandıkları bilgi ve tecrübeleri, konularımızla alakalı haber ve paylaşımları da kolaylıkla bulabileceksiniz. Sizde kendi mutfağınızda kolaylıkla bu tarifleri yaparak bizim müşterilerimize gururla sunduğumuz gibi sizde misafirlerinize sunabilecek ve harika sofralar hazırlayabileceksiniz.

Sitemiz Tarifbizden.com her gün yeni tarifler eklenerek sürekli kendini geliştirip sizlere hiç bir yerde bulamayacağınız özel tarifleri sunmaya başlamış olup kısa sürede sayısı yüzleri aşacak tarifler paylaşılacaktır. Yeni tarifler için sizde sitemizi sürekli takip ederek düşünce ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilir istediğiniz özel tarifler varsa bize iletebilirsiniz, isteğiniz doğrultusunda bu tariflere öncelik vererek sizi bekletmeden paylaşmak isteriz. Ayrıca sizinde peygamber efendimizin (s.a.v.) sözünde belirttiği üzere başka insanlara faydalı olacağını düşündüğünüz özel tarifler’iniz varsa bize gönderebilirsiniz bizde sizin adınızla bu tarifleri sitemizde seve seve paylaşırız. Bu sayede insanlara daha faydalı olabiliriz.

Sitemizin yorum bölümü 24 saat açıktır buradan ne zaman isterseniz bizimle iletişime geçebilir her türlü soru ve düşüncelerinizi paylaşabilir sitemizi geliştirmemiz açısından bize yardımcı olabilirsiniz. Uzman ekibimiz her zaman sorularınızı yanıtlamaya çalışarak size yardımcı olacaktır.

Birlikte en güzel sofraları hazırlamak en kolay tarifleri yapmak ve en lezzetli en güzel pasta, tatlı, kurabiye, kek, börek, poğaça, muhallebi, yemek yapmak için en kolay tariflerde buluşmak dileği ile Tarifbizden.com

] }

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu